RULO ÇIKARTMA ETİKETLER

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
BASKILI RULO ÇIKARTMA ETİKETLER

Türkiyede A’dan Z’ye hertürlü etiketi, tek çatı altında üretebilen sayılı tesislerden birisi olan firmamız hali hazırda 4 renge kadar, baskılı etiket üretebilen üretim tesislerine 6 renk + lak + selefon + varak yaldız + kesim + tabakalama sistemli LINK LABEL Rulo etiket baskı makinesını dahil etmiştir.

Aylık 60.000 m2 kağıt işleme kapasiteli bu makinamızda günlük 1.000.000 adet etiket üretilmektedir. Bu makinamız polietilen, polypropylen, şeffaf ve kuşe kendinden yapışkanlı malzemeler başta olmak üzere 0.35 mikron 0.60 mikron arası kağıt, karton, kumaş ve sentetik malzemeler üzerine (second pass) ikinci geçiş özelliği sayesinde 12 renge kadar baskı yapabilmektedir. Baskı yapılan yüzeye isteğe göre U.V. Lak, selofan veya P.V.C. Laminasyon kaplanabilmektedir.
Üretilen etiketlerin üzerine istenirse varak yaldız ve halogram basılabilmektedir. Etiketler rulo olarak ve tabaka olarak üretilebildiği gibi Nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılmak üzere panç ünitemiz ile traktör deliği açılıp form olarakta verilebilir. Üretimi yapılan etiketlerinizin, PRATI Kalite kontrol son kontrolü yapılıp istediğiniz ölçüde dilimlendikten sonra istediğiniz miktar ve çapta teslim edilmektedir.
Ürettiğimiz etiketler otomatik etiketleme makinalarında yapıştırılabildiği gibi el ilede yapıştırılabilir.