DOKUMA VE BASKI ETİKETLERİ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BASKILI KUMAŞ ETİKETLER
Baskılı etiketlerimiz son sistem U.V. kurutmalı 4 renk letterpress baskı makinelarımızda basılmaktadır. İsteğinize göre ultrasonik kesim makinelarımızda kesilip size kullanıma hazır halde sunulmaktadır. Standart olarak kullanılan yıkama talimatları ve beden etiketlerini stoklarımızda sürekli hazır bulabilirsiniz. Kullanım alanına göre size uygun etiketi aşağıdaki listemizden seçebilirsiniz.

POLYESTER
Her türlü tekstil etiketinde kullanılabilen bu malzeme Romayözde takmaya uygundur, ikiye katlanıp dikilir. Aksi takdirde kesilen yerden sağılabilir. 4 renge kadar baskı yapılabilir.

SATEN
Her türlü tekstil etiketinde kullanılabilen bu malzeme Romayözde takmaya uygundur, ikiye katlanıp dikilir. Aksi takdirde kesilen yerden sağılabilir. 4 renge baskı yapılabilir. Polyestere göre daha düzgün bir yüzeye sahiptir. Otomatik etiketleme makinelarına uygundur.

İNGİLİZ SATEN
Her türlü tekstil etiketinde kullanılabilen bu malzeme Romayözde takmaya uygundur. İkiye katlanıp dikilir. Aksi takdirde kesilen yerden sağılabilir. 4 renge kadar baskı yapılabilir. Satene göre daha düzgün ve parlak bir yüzeye sahip olup otomatik etiketleme makinalarına uygundur.

AKMAZ
Her türlü tekstil etiketinde kullanılabilen bu malzeme Romayözde takmaya uygun değildir. Tek kat dikilebilir. Kesildiğinde sağılmaz. Otomatik etiketleme makinalarına uygundur. Sonsuz renkte baskı yapılabilir.

JAPON AKMAZ
Her türlü tekstil etiketinde kullanılabilen bu malzeme Romayözde takmaya uygun değildir. Tek kat dikilebilir. Kesildiğinde sağılmaz. Otomatik etiketleme makinalarına uygundur. Çok düzgün bir yüzeye sahiptir. Sonsuz renkte baskı yapılabilir. Barkod basımına uygundur.

TYVEK
Her türlü tekstil etiketinde kullanılabilen bu malzeme Romayözde takmaya uygun değildir. Tek kat dikilebilir. Kesildiğinde sağılmaz. Otomatik etiketleme makinalarına uygundur. Çok düzgün bir yüzeye sahiptir. Sonsuz renkte baskı yapılabilir. Barkod basımına uygundur. 150 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Yağ ve sıvı emmeme özelliğine sahiptir. Yırtılmama özelliğine sahiptir.