RULO ÇIKARTMA ETİKETLER

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
BASKISIZ RULO ÇIKARTMA ETİKETLER

Barkod yazıcı cihazlar, Market terazileri ve etiket basabilen endüstriyel terazilerde kullanılan baskısız termal, wellum, kuşe, kromolüx rulo etiketler ve tabaka lazer etiketlerini üreten firmamız, konusunda uzman kadrosu ve tamamı sıfır makinelardan oluşan makine parkuru ile bu cihazlarda kullanılan her türlü etiketi stoklarında hazır bulundurmaktadır.

Her biri bir servet değerinde olan barkod yazıcı cihazlarının en büyük düşmanı kağıt tozu ve bozuk alt taşıyıcıdır. Flatbed makinelarda üretilen kesimi ve dilimlemesi bozuk standardı belli olmyan etiketler kullanılacağı cihazların baskı kafası ömrünü yarıyarıya azaltmaktadır. Bunun önemini bilen firmamız, Dünyanın en iyi üreticilerinden temin ettiği etiketlik hammaddelerle Rotary sistem çalışan tamamı sıfır ful rotary sistemiyle çalışan etiket makinelarında elmas bıçaklarla kesimi ve dilimlemesi yapılan standart etiketler üretmektedir.

Böylelikle cihazınızın baskı kafasının ömrünü son sınırına kadar kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Marka bağımsız her marka cihaz için etiket ve etiketleme çözümü sunan firmamız, bu cihazlarda kullanılan ribbon baskı şeritleri ve sıcak sistem tarih atma şeritlerinide stoklarında hazır bulundurnaktadır.

Aylık 100.000 m2 etiketlik kağıt işleme kapasitesine sahip tesislerimizde günlük ortalama 2.500.000 adet baskısız etiket üretilmekte ve sizlerin kullanımına sunulmaktadır.