erdem etiket işletme

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Türkiye’de A’dan Z’ye her türlü etiketi tek çatı altında üretebilen sayılı tesisten biri olan firmamız Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesinde 6000 m2 kapalı alana kurulu tesislerinde yüksek teknolojiye sahip geniş makina parkuru ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış kalifiye personeli ile kağıt, karton, plastik, ambalaj filmi, kumaş, deri v.s. materyaller başta olmak üzere her türlü malzeme üzerine ofset,. typo, letterpres, flekso, serigrafi, varak yaldız ve frekans baskı sistemlerini kullanarak sonsuz renkte tabaka ve rulo etiketler, ambalaj ürünleri, kutu, katalog, broşür, insört üretimi yapmaktadır.

Baskılı etiketlerin yanısıra Tafta ve saten dokuma kumaş etiket üretimi yapan firmamız, Halı, Triko, ve konfeksiyon sektörleri başta olmak üzere tekstil sektörünün her türlü tekstil etiketi ihtiyacını gidermektedir.

Barkodlu otomasyon sistemleri ve
Sektörel yazılım çözümleri üretmek üzere 2005 yılında firma nezdinde ERDEM YAZILIM İsmiyle bir yazılım departman kurulmuştur. Bu departman etiket ve etiketleme sistemleri kullanan sektörlerin tamamına ihtiyaçlarına yönelik etiketleme sistemleri kurmakta ve bu sistemlere yönelik yazılımlar üretmektedir. Bu sistemlerde kullanılan techizat ve
sarf malzemelerinide üretip stoklarında hazır bulundurmaktadır.

Firmamız toplam kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ve günümüz iş hızına gösterdiği uyumla, sektöründe öncü olan kuruluşların ilk tercihleri arasında olmaktan mutluluk duymaktadır.

Geniş üretim yelpazemizde mutlaka sizide ilgilendiren bir ürün ve çözüm olduğu inancıyla.