RULO ÇIKARTMA ETİKETLER

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
BASKILI RULO ÇIKARTMA ETİKETLER

Türkiyede A’dan Z’ye hertürlü etiketi, tek çatı altında üretebilen sayılı tesislerden birisi olan firmamız hali hazırda 4 renge kadar, baskılı etiket üretebilen üretim tesislerine 6 renk + lak + selefon + varak yaldız + kesim + tabakalama sistemli LINK LABEL Rulo etiket baskı makinesını dahil etmiştir.

Aylık 60.000 m2 kağıt işleme kapasiteli bu makinamızda günlük 1.000.000 adet etiket üretilmektedir. Bu makinamız polietilen, polypropylen, şeffaf ve kuşe kendinden yapışkanlı malzemeler başta olmak üzere 0.35 mikron 0.60 mikron arası kağıt, karton, kumaş ve sentetik malzemeler üzerine (second pass) ikinci geçiş özelliği sayesinde 12 renge kadar baskı yapabilmektedir. Baskı yapılan yüzeye isteğe göre U.V. Lak, selofan veya P.V.C. Laminasyon kaplanabilmektedir.

Üretilen etiketlerin üzerine istenirse varak yaldız ve halogram basılabilmektedir. Etiketler rulo olarak ve tabaka olarak üretilebildiği gibi Nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılmak üzere panç ünitemiz ile traktör deliği açılıp form olarakta verilebilir. Üretimi yapılan etiketlerinizin, PRATI Kalite kontrol makinamızda son kontrolü yapılıp istediğiniz ölçüde dilimlendikten sonra istediğiniz miktar ve çapta teslim edilmektedir.
Ürettiğimiz etiketler otomatik etiketleme makinalarında yapıştırılabildiği gibi el ilede yapıştırılabilir.
,
  

 
 
 
 
 
 
 
BASKISIZ RULO ÇIKARTMA ETİKETLER

Barkod yazıcı cihazlar, Market terazileri ve etiket basabilen endüstriyel terazilerde kullanılan baskısız termal, wellum, kuşe, kromolüx rulo etiketler ve tabaka lazer etiketlerini üreten firmamız, konusunda uzman kadrosu ve tamamı sıfır makinelardan oluşan makine parkuru ile bu cihazlarda kullanılan her türlü etiketi stoklarında hazır bulundurmaktadır.

Her biri bir servet değerinde olan barkod yazıcı cihazlarının en büyük düşmanı kağıt tozu ve bozuk alt taşıyıcıdır. Flatbed makinelarda üretilen kesimi ve dilimlemesi bozuk standardı belli olmyan etiketler kullanılacağı cihazların baskı kafası ömrünü yarıyarıya azaltmaktadır. Bunun önemini bilen firmamız, Dünyanın en iyi üreticilerinden temin ettiği etiketlik hammaddelerle Rotary sistem çalışan tamamı sıfır ful rotary sistemiyle çalışan etiket makinelarında elmas bıçaklarla kesimi ve dilimlemesi yapılan standart etiketler üretmektedir.

Böylelikle cihazınızın baskı kafasının ömrünü son sınırına kadar kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Marka bağımsız her marka cihaz için etiket ve etiketleme çözümü sunan firmamız, bu cihazlarda kullanılan ribbon baskı şeritleri ve sıcak sistem tarih atma şeritlerinide stoklarında hazır bulundurnaktadır.

Aylık 100.000 m2 etiketlik kağıt işleme kapasitesine sahip tesislerimizde günlük ortalama 2.500.000 adet baskısız etiket üretilmekte ve sizlerin kullanımına sunulmaktadır.