DOKUMA VE BASKI ETİKETLERİ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   


 
Dokuma etiket bölümümüz konusunda dünyanın en iyisi olan MULLER hava jetli etiket dokuma tezgahlarıyla donatılmıştır. Bu tezgahlar dünyadaki en hızlı tezgahlardır. (saniyede 20 atkı)

Günlük 1000.000 adet üretim kapasitesine sahip tesislerimizde tafta, saten, atkı saten başta olmak üzere her türlü dokuma etiket üstün bir teknoloji ile üretilmektedir.

Simülasyon sistemine sahip EAT Dizayn sistemi bulunan desen bölümümüzde istediğiniz her türlü desen ve etiket 12 renge kadar üretimden önce bilgisayar ortamında birebir olarak dokunmuş şekli ile görülebilmektedir. Üretimden önce varsa bir aksaklık görülmekte ve proplemsiz olarak üretime geçilmektedir.

2006 yılı sonlarında kurulan WILLY GALVOLAZER Dokuma etiket kesim sisteminde dokuma etiketleriniz, armalarınız, rozetleriniz ve nakış makinalarında elde edemediğiniz netlikte nakış desenleriniz en zor şekillerde dahil olmak üzere lazer ışını ile kesilerek sizlere sunulmaktadır. Arzu edilirse etrafı piko yapılabilmektdir.

Üretilen tüm etiketler apre makinamızda kolalanabilmekte, Laminasyon makinamızda kendinden yapışkanlı ve ısı ile yapışan etiketler olarak üretilebilmektedir.


Size en uygun kesim ve katlama şekilleri aşağıda gösterilmiştir.