OFSET BASKI

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Tabaka ofset baskı tesislerimizde zar inceliğindeki kağıttan 800 Gr/m2’ye kadar hertürlü kağıt ve karton malzeme kullanılarak sonsuz renkte etiket, broşür, insört, ürün katalogları ve aylık süreli yayınlar ve kutu ambalajlar başta olmak üzere her türlü ofset baskılı ürünler üretilmektedir.

500.000 Tabaka/gün kapasiteli tesislerimiz Günlük 5 Ton Kağıt ve karton işleme kapasitesine sahiptir. 1 Adetten 1.000.000 adete kadar tüm ihtiyacınızı karşılayabilecek tesislerimiz konusunda dünyanın en iyisi olan HEIDELBERG ve ROLAND Ofset baskı makinaları ile donatılmıştır.

Ofset baskı departmanımızda 3 adet 4 renkli, 2 adet çift renkli 3 adette tek renkli olmak üzere toplam 8 adet ofset baskı makinası bulunmaktadır.

Baskı sonrası işlemler için 1 adet selefon makinası, U.V. Lak ve Dikspersion lak uygulamaları için 1 adet Letterpress lak makinası ve 1 Adet otomatik serigrafi baskı makinası bulunmaktadır. Varak yaldız uygulamaları için 1 adette varak yaldız baskı makinası bulunmaktadır.

Katalog ve dergilerin ciltlenmesi için 1 adet otomatik kırım, 6 istasyonlu bir cilt robotu ve üç ağız bıçak bulunmaktadır. 800 gr/m2 kalınlığa kadar her türlü kutu ve klasörün kesilmesi için 1 adet otomatik bir adette yarı otomatik kesim makinası bulunmaktadır.

Etiket ve insörtlerinizin kesimi içinde 3 adet full proğramlı POLAR kesim giyotini hizmet vermektedir.