hali yatak ev tekstil etiketleri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
Dikilebilen Saten Kumaş Halı Etiketleri
Birinci kalite parlak saten kumaştan ürettiğimiz bu etiketleri ürünün kenarına overlok veya dikiş yaparak halı, kilim ve battaniye sektörü başta olmak üzere her türlü ev tekstil ürününde kullanabilirsiniz. Arka kısmı pvc kaplı olduğundan yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Rulo veya tabaka olarak üretilebilir. Sonsuz renkte baskı yapılabilir.

Isı ile Yapışan Parlak Saten Kumaş Halı Etiketleri

Birinci kalite parlak saten kumaştan halı sektörü ve yaylı yatak sektörüne özel olarak ürettiğimiz bu etiketlerin arkası ısı ile yapışan özel bir kaplama ile kaplıdır. Ürününün arkasına yerleştirip sıcak pres veya ütü ile bastırarak yapıştırabilirsiniz. Yapıştığı yerden kesinlikle çıkmaz, çıkartmak istediğinizde ise tekrar ütüleyerek kolayca çıkartabilirsiniz. Rulo veya tabaka olarak üretilebilir. Sonsuz renkte baskı yapılabilir.

Isı ile Yapışan Saten Kumaş Halı Etiketleri

Birinci kalite saten kumaştan halı sektörü ve yaylı yatak sektörüne özel olarak ürettiğimiz bu etiketlerin arkası ısı ile yapışan özel bir kaplama ile kaplıdır. Ürünün arkasına yerleştrip sıcak pres veya ütü ile bastırarak yapıştrabilirsiniz. Yapıştığı yerden kesinlikle çıkmaz, çıkartmak istediğinizde ise tekrar ütüleyerek kolayca çıkartabilirsiniz. Rulo veya tabaka olarak üretilebilir. Sonsuz renkte baskı yapılabilir.

Kendinden Yapışkanlı Saten Kumaş Halı ve Yatak Etiketleri

Birinci kalite kendinden yapışkanlı parlak saten kumaştan el halısı ve yaylı yatak sektörüne özel olarak ürettiğimiz bu etiketler, arkasındaki taşıyıcı kağıt çıkartılarak kolayca ürünün üzerine yapıştırılır. Ürünün üzerinde etiketin kalıcı olmasına gerek duyulmayan ürünlerde kullanılır. Çıkartmak istediğinizde kolayca çıkartabilirsiniz. Ürünün üzerinde herhangi bir leke bırakmaz. Rulo veya tabaka olarak üretilebilir. Onsuz renkte baskı yapılabilir.

Kendinden Yapışkanlı Naylon Kumaş Halı Etiketleri

Birinci kalite kendinden yapışkanlı naylon akmaz kumaştan el dokuması ve pike sektörüne özel olarak ürettiğimiz bu etiketler arkasındaki taşıyıcı kağıt çıkartılarak kolayca ürünün üzerine yapıştırılır.Ürünün üzerinde etiketin kalıcı olmasına gerek duyulmayan ürünlerde kullanılır. Çıkartmak istediğinizde kolayca çıkartabilirsiniz. Ürünün üzerinde herhangi bir leke bırakmaz. Rulo veya tabaka olarak üretilebilir. Sonsuz renkte baskı yapılabilir.

Kendinden Yapışkanlı Metalize Barkod Etiketleri

Çift kat sürülmüş özel bir yapışkana sahip bu ürünün yapışmayacağuı ürün yoktur. Genellikle halı etiketlerinin üzerlerindeki barkod etiket uygulamaları için özel ürettiğimiz bu etiketler, zor koşullar için özel olarak üretilmiştir. Halı, kilim, kumaş v.s. yapışma yüzeyi bozuk her türlü üründe kullanılabilir. Arkasındaki taşıyıcı kağıt çıkartılarak kolayca ürünün üzerine yapıştırılır. Yapıştığı yerden çıkartmak zordur. Rulo veya tabaka olarak üretilebilir. Sonsuz renkte baskı yapılabilir.
 

 
 
 
 
 
 


alize